Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering prescolari

Număr anunț
DA21149844
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 18 (CUI 28156604)
Furnizor / câștigător
ECOSPRINT 78 SRL (CUI RO14516185)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.730 RON
Valoare atribuită
86.730 RON
Data publicării
06.09.2018 11:39
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.730 RON

din 86.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.