Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA21149199
Autoritate contractantă
Fundatia Marah (CUI 16110867)
Furnizor / câștigător
KRISHEN SRL (CUI 36699431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,24 RON
Valoare atribuită
290,24 RON
Data publicării
06.09.2018 11:12
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,24 RON

din 290,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.