Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse chimice

Număr anunț
DA21148527
Autoritate contractantă
clubul sportiv scolar sighisoara (CUI 14331616)
Furnizor / câștigător
CHIM COLOR SRL (CUI 2850121)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,70 RON
Valoare atribuită
203,70 RON
Data publicării
06.09.2018 10:46
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,70 RON

din 203,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.