Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcare si chirie pentru 3 butelii Dioxid de carbon Pharma anunt nr. ADV1032375

Număr anunț
DA21139757
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.515 RON
Valoare atribuită
4.515 RON
Data publicării
05.09.2018 12:18
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.515 RON

din 4.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.