Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tableta Huawei MediaPad M5, Procesor Quad-Core 2.4GHz / 1.8GHz, IPS LCD Capacitive touchscreen 10.8"

Număr anunț
DA21124788
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,83 RON
Valoare finală
1.679,83 RON
Data publicării
04.09.2018 09:23
Data finalizării
06.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.