Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA21131243
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,90 RON
Valoare atribuită
342,03 RON
Data publicării
04.09.2018 13:53
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,03 RON

din 305,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.