Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern Seagate Backup Plus Portable, metalic, 4TB, 2.5", USB 3.0, Negru [STDR4000200]
- Număr anunț
- DA21144210
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,16 RON
- Valoare atribuită
- 420,16 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 15:38
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,16 RON
din 420,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro