Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALA SI DISTRUGATOR DE DOCUMENTE

Număr anunț
DA21143008
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare atribuită
820 RON
Data publicării
05.09.2018 14:44
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 18:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820 RON

din 820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.