Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de echipamente IT pt. Proiectului Școala Bucuriei

Număr anunț
DA21138238
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.920 RON
Valoare atribuită
10.920 RON
Data publicării
05.09.2018 11:14
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.920 RON

din 10.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.