Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM DDR3 Kingston
- Număr anunț
- DA21131313
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,10 RON
- Valoare atribuită
- 521,10 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 13:56
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,10 RON
din 521,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro