Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTIE A580 3/4-1/2 MM, FURTUN PVC ,FILTRU 10''APA, materiale pentru FIRAM

Număr anunț
DA21145525
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,30 RON
Valoare atribuită
442,30 RON
Data publicării
06.09.2018 08:15
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,30 RON

din 442,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.