Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb microbuz scolar

Număr anunț
DA21145092
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MINZALESTI (CUI 29122162)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,43 RON
Valoare atribuită
550,43 RON
Data publicării
05.09.2018 18:38
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,43 RON

din 550,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.