Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop matic alb derulare orizontala, 2 pliuri, 150 m Tork

Număr anunț
DA21143125
Autoritate contractantă
Colegiul Agricol "Daniil Popovici Barcianu" Sibiu (CUI 4270694)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,40 RON
Valoare atribuită
482,40 RON
Data publicării
05.09.2018 14:48
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,40 RON

din 482,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.