Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertizarea locurilor de munca conform HG nr. 917/2017

Număr anunț
DA21361069
Autoritate contractantă
Centrul National de Calificare si Instruire Feroviara - CENAFER (CUI RO16944447)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200 RON
Valoare atribuită
12.200 RON
Data publicării
02.10.2018 11:49
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.