Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIGURABTA DECIZIONALA IN ACHIZITIILE PUBLICE - PLOIESTI - 24-26.10

Număr anunț
DA21358980
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665 RON
Valoare atribuită
665 RON
Data publicării
02.10.2018 10:42
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665 RON

din 665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.