Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de tamplarie (dispozitive de fixare), conform oferta la anuntul ADV1033667

Număr anunț
DA21351805
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.444 RON
Valoare atribuită
25.444 RON
Data publicării
01.10.2018 14:32
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.444 RON

din 25.444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.