Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb,consumabile si accesorii auto pentru autovehiculele si utilajele din UAT Ciumeghiu

Număr anunț
DA21348435
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
REGINA & MARTIN SRL (CUI RO26245063)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,77 RON
Valoare atribuită
840,77 RON
Data publicării
01.10.2018 12:48
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,77 RON

din 840,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.