Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus compatibil HP CE285A

Număr anunț
DA21362397
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 (CUI 26949506)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI RO15951489)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,95 RON
Valoare atribuită
310,95 RON
Data publicării
02.10.2018 12:34
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,95 RON

din 310,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.