Ofertă acceptată Cumpărare directă

HPTON-CE255X;HPTON-Q7570A;Kit mentenanta Q7842A;Kit Fujitsufi 6230z;Kit Fujitsu fi 623;Hartie copiat

Număr anunț
DA21360287
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Brasov (CUI 4443221)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI RO21654490)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.190 RON
Valoare atribuită
9.190 RON
Data publicării
02.10.2018 11:24
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.190 RON

din 9.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.