Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA21359578
Autoritate contractantă
Liceul ,,Regele Carol I” Ostrov (CUI 29348373)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,20 RON
Valoare atribuită
583,20 RON
Data publicării
02.10.2018 11:01
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,20 RON

din 583,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.