Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat multiplicat
- Număr anunț
- DA21343597
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
- Furnizor / câștigător
- NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.100 RON
- Valoare atribuită
- 20.100 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:45
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.100 RON
din 20.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro