Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA 100 M MYYM 3 X 1,5 H05W-F

Număr anunț
DA21146550
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,63 RON
Valoare atribuită
175,63 RON
Data publicării
06.09.2018 09:24
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,63 RON

din 175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.