Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE IZOLARE TERMICA
- Număr anunț
- DA21145155
- Autoritate contractantă
- R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" (CUI RO2944544)
- Furnizor / câștigător
- START CONSTRUCT & FORESTER JOB S.R.L. (CUI 17670137)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.050 RON
- Valoare atribuită
- 13.050 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 19:48
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.050 RON
din 13.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro