Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM INTEL I3-7100 / Lic Windows 10 PRO eng/6bit

Număr anunț
DA21357858
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,64 RON
Valoare atribuită
2.096,64 RON
Data publicării
02.10.2018 10:03
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,64 RON

din 2.096,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.