Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Intel Pentium G5500 + video, Cuptor imprimanta Canon 6310
- Număr anunț
- DA21353965
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- RAMARO SERV BLUE SRL (CUI 37829386)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 15:51
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro