Ofertă refuzată Cumpărare directă

PLACA VGA ASUS 2GB DDR3

Număr anunț
DA21318205
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare finală
280 RON
Data publicării
27.09.2018 09:55
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.