Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRU AER KDE 35ST01200; FILTRU DECANTOR KM 376QC1125000; FILTRU ULEI KM 4931013110
- Număr anunț
- DA21360384
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595 RON
- Valoare atribuită
- 1.595 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 11:27
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.595 RON
din 1.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro