Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru pentru frigider

Număr anunț
DA21342902
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,40 RON
Valoare atribuită
28,40 RON
Data publicării
01.10.2018 09:20
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,40 RON

din 28,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.