Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,8% sub estimat
Reconfigurare circuite electrice la Centrul Cultural
- Număr anunț
- DA21320704
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- I.R.A. ELECTRIC SRL-D (CUI 36152336)
- Cod CPV
- 45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.880 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 11:20
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.880 RON
din 120.000 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 20.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.