Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii in urma inundatiilor DE 789/2 in sat Frumuseni

Număr anunț
DA21355897
Autoritate contractantă
Comuna Frumuseni Arad (CUI 16341462)
Furnizor / câștigător
PIATRA BALAST IMPEX SRL (CUI RO23024181)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.000 RON
Valoare atribuită
54.000 RON
Data publicării
02.10.2018 08:43
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.000 RON

din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.