Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acetat de etil pentru GC
- Număr anunț
- DA21133305
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:36
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro