Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE PRAF, PRODUSE NUTRITIE ENTERALA
- Număr anunț
- DA21113888
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,08 RON
- Valoare atribuită
- 541,08 RON
- Data publicării
- 01.09.2018 10:28
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 06:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,08 RON
din 541,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro