Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie igienica 130 m, 2 straturi, extra alba Mini Jumbo

Număr anunț
DA21143428
Autoritate contractantă
Colegiul Agricol "Daniil Popovici Barcianu" Sibiu (CUI 4270694)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,60 RON
Valoare atribuită
174,60 RON
Data publicării
05.09.2018 15:02
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,60 RON

din 174,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.