Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de cartuse de tip inkjet pentru imprimanta HP 8710

Număr anunț
DA35212829
Autoritate contractantă
ELECTROCENTRALE GRUP SA (CUI 31028788)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.769 RON
Data publicării
07.03.2024 13:47
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769 RON