Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtre aer si combustibil
- Număr anunț
- DA21150755
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- HIFI FILTER ROM SRL (CUI RO22347923)
- Cod CPV
- 42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,85 RON
- Valoare atribuită
- 399,85 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 12:20
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399,85 RON
din 399,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro