Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNIFORMA TERCOT SUBTIRE
- Număr anunț
- DA21143609
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- CASA VILI FASHION SRL (CUI RO16387060)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231 RON
- Valoare atribuită
- 231 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 15:11
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 23:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231 RON
din 231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro