Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare anunt Jurnal National

Număr anunț
DA21143507
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "BOGDAN VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 8036433)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare finală
88,24 RON
Data publicării
05.09.2018 15:06
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.