Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placuta gravata indicatoare 30 cm*9 cm-ANATOMIE /Placuta gravata indicatoare 20 cm*7,5 cm- FIZIOPAT-

Număr anunț
DA21143471
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,30 RON
Valoare atribuită
302,30 RON
Data publicării
05.09.2018 15:04
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,30 RON

din 302,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.