Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET AUTO

Număr anunț
DA21142916
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
985,71 RON
Valoare atribuită
985,71 RON
Data publicării
05.09.2018 14:40
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

985,71 RON

din 985,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.