Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plombări cu mixtură asfaltică BA16 în zona metropolitană Oradea

Număr anunț
DA21357275
Autoritate contractantă
COMUNA LUGASU DE JOS (CUI 4411300)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.427 RON
Valoare atribuită
14.427 RON
Data publicării
02.10.2018 09:44
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.427 RON

din 14.427 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.