Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou de informare pentru Proiectul ”Modernizare drumuri in com. Negreni, jud. Cluj”

Număr anunț
DA21356669
Autoritate contractantă
COMUNA NEGRENI (CUI 14866024)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.766 RON
Valoare atribuită
1.766 RON
Data publicării
02.10.2018 09:20
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.766 RON

din 1.766 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.