Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BUJIE BP7ES
- Număr anunț
- DA21351655
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
- Furnizor / câștigător
- ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,09 RON
- Valoare atribuită
- 10,09 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:27
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 17:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,09 RON
din 10,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro