Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SNOWMOBIL 69 LYNX RANGER ALPINE 1200 4T MODEL 2019 EC + disp. hidr. de franare + disp. de avert
- Număr anunț
- DA21333748
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
- Cod CPV
- 34132000-1 · Sanii cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 11:04
- Termen limită
- 04.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.000 RON
din 81.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro