Ofertă acceptată Cumpărare directă

JUCARII COPII

Număr anunț
DA21149072
Autoritate contractantă
Consiliul Local al Municipiului Deva - Cresa Deva (CUI 14338169)
Furnizor / câștigător
NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,30 RON
Valoare atribuită
1.535,30 RON
Data publicării
06.09.2018 11:07
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535,30 RON

din 1.535,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.