Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu bipolar de inalta frecventa pentru electrocauter Autocon II 400 cu conector de tip Storz - ORL
- Număr anunț
- DA21342541
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.990 RON
- Valoare atribuită
- 2.990 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:04
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.990 RON
din 2.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro