Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BENQ MS506, DLP, SVGA 800 x 600, 3200 lumeni, Negru [9H.JA477.14E]

Număr anunț
DA21137754
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 29127380)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,45 RON
Valoare atribuită
1.134,45 RON
Data publicării
05.09.2018 10:54
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,45 RON

din 1.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.