Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil iHunt S10 Pro (2018) 32GB Dual Sim 4G Black

Număr anunț
DA21360787
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Cultural National (CUI 17966770)
Furnizor / câștigător
CORSAR ONLINE SRL (CUI RO26747604)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
801,69 RON
Valoare atribuită
801,69 RON
Data publicării
02.10.2018 11:40
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

801,69 RON

din 801,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.