Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier si dotari

Număr anunț
DA21153898
Autoritate contractantă
Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
Furnizor / câștigător
MANGUSTA SRL (CUI RO18955531)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.330 RON
Valoare atribuită
125.330 RON
Data publicării
06.09.2018 14:25
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.330 RON

din 125.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.