Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radiotelefon portabil digital multiprotocol KENWOOD cu accesorii

Număr anunț
DA21352523
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT NEAMT (CUI 14244617)
Furnizor / câștigător
AXEL TELECOM GRUP SRL (CUI RO14379703)
Cod CPV
32236000-6 · Radiotelefoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.271,52 RON
Valoare atribuită
40.271,52 RON
Data publicării
01.10.2018 14:54
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.271,52 RON

din 40.271,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.