Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun Sabina CR

Număr anunț
DA21143821
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu (CUI 5047047)
Furnizor / câștigător
HOME DESIGN BLUE (CUI 37006096)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.600 RON
Valoare atribuită
48.600 RON
Data publicării
05.09.2018 15:19
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.600 RON

din 48.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.